Publications Office of the EU
Portugalia-Angra do Heroísmo: Gazy medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Angra do Heroísmo: Gazy medyczne

  • Opublikowano
    10/03/2023
  • Termin
    05/04/2023
  • Otwarcie ofert
    06/04/2023
  • Odaítélve
    19/04/2023
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Miejsce realizacji
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Gazdasági ágazat (fő CPV)
24111500 Gazy medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
527,502.14 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
527,501.18 EUR
Numer referencyjny oferty
21/0001/2023
Opis

Fornecimento de Gases Medicinais ao Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, EPER

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Krajowy numer ewidencyjny: 512105030
Adres pocztowy: Canada do Breado
Miejscowość: Angra do Heroísmo
Kod NUTS: PT200
Kod pocztowy: 9700-049
Kraj: PRT
Osoba wyznaczona do kontaktów: Aida Bettencourt
Główny adres: www.hseit.pt
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/04/2023 10:00
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
527,502.14 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
527,501.18 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: AIR LIQUIDE Medicinal, SA
Adres pocztowy: Rua Dr. António Loureiro Borges, nº 4, 3º piso
Miejscowość: Algés
Kod pocztowy: 1495-131
Kraj: PRT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.