Publications Office of the EU
Węgry-Budapeszt: Produkty farmaceutyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Węgry-Budapeszt: Produkty farmaceutyczne

  • Opublikowano
    09/11/2018
  • Termin
    29/01/2019
  • Odaítélve
    04/04/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Miejsce realizacji
NUTS code: HU Magyarország
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: HU110 Budapest
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33600000 Produkty farmaceutyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,482,336,917.00 HUF
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,482,336,917.00 HUF
Numer referencyjny oferty
EKR000256872018
Opis

MH Egészségügyi Központ gyógyszer-beszerzése adásvételi keretmegállapodás keretében 24 hónapra: Magyarországon a 2/2008 EüM rendelet szerinti forgalomba hozatali engedéllyel rendelkező járóbeteg ellátás keretében biztosított gyógyszerek beszerzése nettó: 2 482 336 917 HUF keretösszegig.
II.2.5 pont: A támogatott készítmények (gyógyszerek) hivatalos PUPHA törzsben rögzített ára + az egyéb termékek ára alapján havi nettó forgalom után nyújtandó sávonkénti utólagos árengedmény %-os mértéke,havonta történő elszámolással, 2 tizedesjegy pontossággal (Előny a nagyobb, kettő tizedes pontossággal, A kedvezmény 0 HUF rendeléstől értendő) Értékelés sávozás alapján. Sávozás: 1/1. alszempont: 0–10 000 000 HUF/hó, súlyszám: 1 1/2. alszempont: 10 000 001–20 000 000 HUF/hó, súlyszám 1 1/3. alszempont: 20 000 001–30 000 000 HUF/hó, súlyszám: 2 1/5. alszempont: 30 000 001–40 000 000 HUF/hó, súlyszám: 2 1/6. alszempont: 40 000 001–50 000 000 HUF/hó, súlyszám: 1 1/7. alszempont: 50 000 001

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Krajowy numer ewidencyjny: EKRSZ_28937120
Adres pocztowy: Róbert Károly körút 44.
Miejscowość: Budapest
Kod NUTS: HU110
Kod pocztowy: 1134
Kraj: HUN
Osoba wyznaczona do kontaktów: Pete István
Główny adres: http://www.honvedkorhaz.hu
Drogą elektroniczną:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000256872018/reszletek
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
2,482,336,917.00 HUF
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,482,336,917.00 HUF
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: TEVA Gyógyszergyár Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Adres pocztowy: Pallagi út 13.
Miejscowość: Debrecen
Kod pocztowy: 4042
Kraj: HUN

Oficjalna nazwa: Clear Pharma Zrt.
Adres pocztowy: Széchenyi István tér 7–8.
Miejscowość: Budapest
Kod pocztowy: 1051
Kraj: HUN

Oficjalna nazwa: Euromedic-Pharma Gyógyszernagykereskedelmi Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Adres pocztowy: Dorottya utca 1.
Miejscowość: Budapest
Kod pocztowy: 1051
Kraj: HUN

Oficjalna nazwa: Pharmaroad Gyógyszerkereskedelmi, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Adres pocztowy: Kabai utca 2.
Miejscowość: Budapest
Kod pocztowy: 1106
Kraj: HUN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.