Publications Office of the EU
Zarządzanie projektem: Bilans wodny i wykopy u podnóża stoku, Odchylenie wód zewnętrznych na obrzeżach stoku. Verse de Ramèle, dawny sektor górniczy doliny Grésillou, Aude (11) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zarządzanie projektem: Bilans wodny i wykopy u podnóża stoku, Odchylenie wód zewnętrznych na obrzeżach stoku. Verse de Ramèle, dawny sektor górniczy doliny Grésillou, Aude (11)

  • Opublikowano
    28/02/2025
  • Termin
    29/03/2025
  • Otwarcie ofert
    29/03/2025
  • Odaítélve
    09/12/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Bureau de Recherche en Géologie Minière (BRGM)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRB06 Loiret
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71300000 Usługi inżynieryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
483,827.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
HASUD250124
Opis

Celem umowy jest przeprowadzenie misji zarządzania projektem mającej na celu uniknięcie transportu zanieczyszczonych materiałów do Grésillou. Misja ta, w zakresie prac związanych z bezpieczeństwem środowiska, ogranicza się do sektora stoku Ramèle, o którym wiadomo, że wpływa na Grésillou za pomocą arsenu.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1598090
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1598090
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/03/2025 13:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.