Publications Office of the EU
Hiszpania-Vitoria-Gasteiz: Oleje napędowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Vitoria-Gasteiz: Oleje napędowe

  • Opublikowano
    02/10/2019
  • Termin
    07/11/2019
  • Odaítélve
    28/11/2019
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
TUVISA — Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Miejsce realizacji
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09134000 Oleje napędowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,109,240.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
0.87 EUR
Numer referencyjny oferty
2019-05LT
Opis

Contratación del suministro de gasóleo A para TUVISA.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: TUVISA – Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Krajowy numer ewidencyjny: A01005230
Adres pocztowy: C/ Agirrelanda, 2, bajo
Miejscowość: Vitoria-Gasteiz (Araba/Álava)
Kod NUTS: ES211
Kod pocztowy: 01013
Kraj: ESP
Główny adres: http://www.vitoria-gasteiz.org
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
2,109,240.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
0.87 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Compañía Española de Petroleos, S. A.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Madrid
Kod pocztowy:
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.