Publications Office of the EU
Niemcy-Osterholz-Scharmbeck: Usługi planowania strategii zarządzania zasobami naturalnymi lub ich ochrony - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Osterholz-Scharmbeck: Usługi planowania strategii zarządzania zasobami naturalnymi lub ich ochrony

  • Opublikowano
    18/07/2023
  • Termin
    15/08/2023
  • Otwarcie ofert
    15/08/2023
  • Odaítélve
    01/09/2023
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landkreis Osterholz
Miejsce realizacji
NUTS code: DE936 Osterholz
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE936 Osterholz
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90712400 Usługi planowania strategii zarządzania zasobami naturalnymi lub ich ochrony
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
81,759.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
7
Numer referencyjny oferty
2023003610
Opis

Der Landkreis Osterholz beabsichtigt, das Projektmanagement und die Revierkartierung für den Gelege-Kükenschutz auf Privatflächen im VSG 35 zu vergeben.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/0bbfe6e2-fb57-40a7-8007-7f4692900532
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/08/2023 11:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.