Publications Office of the EU
Niemcy-Brunszwik: Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Brunszwik: Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

  • Opublikowano
    11/08/2018
  • Termin
    20/09/2018
  • Otwarcie ofert
    23/09/2018
  • Odaítélve
    13/11/2018
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Braunschweig
Miejsce realizacji
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34115200 Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
264,243.80 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
2018/S 154-352814
Opis

Lieferung von 4 Mannschaftstransportwagen mit der Option auf ein weiteres Fahrzeug

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Stadt Braunschweig
Miejscowość: Braunschweig
Kod NUTS: DE911
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Die Angebotsabgabe ist nur elektronisch unter den beiden nachfolgend genannten Internetadressen (http:..) zugelassen. Die direkte Abgabe von Angeboten an die Stadt Braunschweig ist nicht zugelassen
Główny adres: http://root.deutsche-evergabe.de/portal/default.aspx?Portal=nds
Drogą elektroniczną:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/dd8f3a57-93b0-44e1-b03c-86806ee95d5b
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/09/2018 08:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.