Publications Office of the EU
Włochy-Vercelli: Usługi inżynieryjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Vercelli: Usługi inżynieryjne

  • Opublikowano
    16/10/2015
  • Termin
    30/11/2015
  • Odaítélve
    18/05/2016
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Provincia di Vercelli
Miejsce realizacji
NUTS code: ITC12 Vercelli
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71300000 Usługi inżynieryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
445,295.85 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
267,177.51 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Affidamento di incarico professionale per la redazione del progetto definitivo e dello studio di valutazione d'impatto ambientale relativo ai lavori per l'adeguamento del ponte sul fiume Po, lungo la S.P. 32 «Trino — Camino» e la S.P. 7 «Casale — Trino» nei Comuni di Trino e Camino.
CUP D59J13000130003 — CIG: [6424029C6C].

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Amministrazione Provinciale di Vercelli — Ufficio Protocollo
Adres pocztowy: Via San Cristoforo 7
Miejscowość: Vercelli
Kod pocztowy: 13100
Kraj: ITA
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
445,295.85 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
267,177.51 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: (RTP) Studio Corona Srl Civil Engineering (capogruppo) — Studio Ass. Leving (mandante) — Ecoplan Srl (mandante) Arch. L. Ghigo (mandante)
Adres pocztowy: Corso Re Umberto 23
Miejscowość: Torino
Kod pocztowy: 10128
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.