Publications Office of the EU
Czechy-Praga: Usługi w zakresie technologii informacji - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Praga: Usługi w zakresie technologii informacji

  • Opublikowano
    11/05/2022
  • Termin
    15/06/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Operátor ICT, a.s.
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ01 Praha
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ01 Praha
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72222300 Usługi w zakresie technologii informacji
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
8,000,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění na poskytnutí nových služeb, tzv. „opční právo“. Předmět nových služeb je shodný s předmětem plnění dle této veřejné zakázky a jedná se o rozšíření služeb o jiné služby pro běh aplikací, které dodavatel poskytuje, dále navýšení rozsahu služeb nebo prodloužení doby poskytování služeb. Opční právo je zadavatel oprávněn využít do 36 měsíců od nabytí účinnosti smlouvy na tuto veřejnou zakázku.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://zakazky.operatorict.cz/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
8,000,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.