Publications Office of the EU
Grecja-Thira: Wyposażenie placów zabaw - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grecja-Thira: Wyposażenie placów zabaw

  • Opublikowano
    09/08/2019
  • Termin
    13/09/2019
  • Otwarcie ofert
    19/09/2019
  • Odaítélve
    09/06/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Δήμος Θήρας
Miejsce realizacji
NUTS code: EL422 Άνδρος, Θήρα, Κέα, Μήλος, Μύκονος, Νάξος, Πάρος, Σύρος, Τήνος
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: EL422 Άνδρος, Θήρα, Κέα, Μήλος, Μύκονος, Νάξος, Πάρος, Σύρος, Τήνος
Gazdasági ágazat (fő CPV)
37535200 Wyposażenie placów zabaw
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
499,761.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
494,774.74 EUR
Numer referencyjny oferty
33333
Opis

Η παρούσα προκήρυξη αφορά στην προμήθεια εξοπλισμού (όργανα παιδικών χαρών), δαπέδων και αστικού εξοπλισμού, και την τοποθέτησή τους σε διάφορες παιδικές χαρές του Δήμου μας, και τα οποία θα πληρούν τα πρότυπα του Ελληνικού Οργανισμού Τυποποίησης (ΕΛ.Ο.Τ.) ΕΝ 1176 ΕΛ.Ο.Τ. ΕΝ 1177, ΕΝ 71-3 όλης της σειράς αυτής ή ισοδύναμα αυτών, σύμφωνα με τις 28492/11.5.2009 και 48165/30.7.2009, αποφάσεις του Υπουργείου Εσωτερικών «Καθορισμός των προϋποθέσεων και των τεχνικών προδιαγραφών, για την κατασκευή και τη λειτουργία των παιδικών χαρών των Δήμων και των Κοινοτήτων», και σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. 27934/25.7.2014 ΦΕΚ Β’2029) απόφαση υπουργού Εσωτερικών και το ΦΕΚ 931Β/2009.
Στη μελέτη εντάσσονται και τα απαραίτητα δάπεδα ασφαλείας, που πρέπει να τοποθετηθούν στη βάση των οργάνων και στην περίμετρο ασφαλείας αυτών, σύμφωνα με το πρότυπο EN 1177.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.promitheus.gov.gr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
19/09/2019 10:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
499,761.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
494,774.74 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Κήπος Οδός Ε.Π.Ε.
Adres pocztowy: 4ο χλμ. Βάρης - Κορωπίου
Miejscowość: Βάρη
Kod pocztowy: 194 00
Kraj: GRC
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.