Publications Office of the EU
Belgia-Hasselt: Sprzęt nagłaśniający - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Belgia-Hasselt: Sprzęt nagłaśniający

  • Opublikowano
    23/05/2013
  • Termin
    27/06/2013
  • Otwarcie ofert
    27/06/2013
  • Odaítélve
    02/07/2013
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Universiteit Hasselt
Miejsce realizacji
NUTS code: BE22 Prov. Limburg (BE)
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
32342400 Sprzęt nagłaśniający
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
64,254.61 EUR
Numer referencyjny oferty
2013-016
Opis

Om de nagalmtijd in de gangen, de agora, de cafetaria en de wintertuin van gebouw D van de Universiteit Hasselt te Diepenbeek te verminderen, dient het plafond voorzien te worden van geluidsabsorberend materiaal. Het materiaal zal worden aangebracht in stroken die tegen het plafond worden verkleefd of in de vorm van afgehangen baffels (voor de agora).

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
27/06/2013 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
64,254.61 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Reynders B. en I. nv
Adres pocztowy: Centrum-Zuid 2049
Miejscowość: Houthalen
Kod pocztowy: 3530
Kraj: BEL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.