Publications Office of the EU
Sprzątanie budynków na nieruchomościach BSR - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Sprzątanie budynków na nieruchomościach BSR

  • Opublikowano
    07/05/2024
  • Termin
    13/06/2024
  • Otwarcie ofert
    13/06/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Berliner Stadtreinigungsbetriebe (AöR)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE300 Berlin
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90911200 Usługi sprzątania budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
1000003351
Opis

Przedmiotem usługi reklamowanej przez Berliner Stadtreinigungsbetriebe (BSR) jest sprzątanie budynku w 2 partiach o powierzchni około 23 500 m2. Czyszczenie konserwacyjne obejmuje usuwanie różnych zabrudzeń na różnych powierzchniach podłogowych i ściennych, meblach i obiektach, a także wszelkiego rodzaju przeszklenia na samych nieruchomościach. Ponadto usługi dodatkowe są zlecane w formie umowy ramowej, która musi być świadczona w ramach danej zakontraktowanej części. Konkretne zlecenie usług pomocniczych w postaci np. podstawowych usług sprzątania i opcjonalnych tymczasowych usług dodatkowych jest realizowane przez AG w formie pisemnej lub tekstowej. Szczegółowe informacje na temat świadczenia usług znajdują się w części C specyfikacji istotnych warunków zamówienia, w tym w załącznikach.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
13/06/2024 10:05
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.