Publications Office of the EU
Umowa ramowa - Roczni wykonawcy Umeå - Roboty ziemne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Umowa ramowa - Roczni wykonawcy Umeå - Roboty ziemne

  • Opublikowano
    17/04/2025
  • Termin
    06/05/2025
  • Odaítélve
    06/10/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Fortifikationsverket
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE122 Södermanlands län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
100,000,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
403/2025
Opis

Umowa ramowa obejmuje prace naziemne związane z planowanymi i nieplanowanymi pracami naprawczymi i konserwacyjnymi, a także przebudowę, rozbudowę i nowe prace budowlane związane ze wszystkimi nieruchomościami będącymi własnością Agencji Fortyfikacyjnej w Umeå i okolicy oraz przez nią zarządzanymi. Umowy ramowe zostaną podpisane z maksymalnie 3 wykonawcami. Pozycje, o które wystąpiono w ramach niniejszej umowy ramowej, zostaną przyznane w drodze plasowania lub ponownego poddania zamówienia procedurze konkurencyjnej.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52555&GoTo=Tender
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52555&GoTo=Tender
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium: Kvalitet
Rodzaj: quality
Opis: Organisationsbeskrivning och avropshantering
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 70
Kryterium: Prislista
Rodzaj: price
Opis: Prislista
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 30
Szacunkowa wartość
100,000,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: NCC Sverige AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: SOLNA
Kod pocztowy: 17080
Kraj:
Oficjalna nazwa: Skanska Sverige AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: STOCKHOLM
Kod pocztowy: 11274
Kraj:
Oficjalna nazwa: NYAB Infrastruktur AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: KALIX
Kod pocztowy: 95231
Kraj:
Oficjalna nazwa: Umeå Mark & VA AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: BULLMARK
Kod pocztowy: 91892
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.