Publications Office of the EU
Słowacja-Bratysława: Roboty budowlane w zakresie zakładów współwytwarzania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Słowacja-Bratysława: Roboty budowlane w zakresie zakładów współwytwarzania

  • Opublikowano
    23/01/2023
  • Termin
    20/04/2023
  • Odaítélve
    03/07/2024
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
MH Teplárenský holding, a.s.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45251220 Roboty budowlane w zakresie zakładów współwytwarzania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
29,179,736.80 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
VS ZIL 7
Opis

Przedmiotem zamówienia jest realizacja źródła energii do produkcji ciepła i energii elektrycznej na koncepcji technologicznej dwóch (2) silników gazowych i innych akcesoriów. Częścią prac jest również przebudowa transformatora rozdzielczego T10 s
dostawa nowego transformatora wraz z akcesoriami.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/36723/summary
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
29,179,736.80 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: PPA CONTROLL, a.s.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Bratislava
Kod pocztowy: 83000
Kraj:
Oficjalna nazwa: innogy Energo, s.r.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Praha
Kod pocztowy: 10800
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.