Publications Office of the EU
OBRAS RELATIVAS AL PROYECTO EJECUTIVO DE MEJORA DE LA SEGURIDAD Y LA EFICIENCIA ENERGÉTICA DEL TÚNEL DE LA ROVIRA Y DEL MANUAL DE EXPLOTACIÓN EN FASE DE PROYECTO EN EL DISTRITO DE HORTA GUINARDÓ EN BARCELONA, CON MEDIDAS DE CONTRATACIÓN PÚBLICA SOSTENIBLE - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

OBRAS RELATIVAS AL PROYECTO EJECUTIVO DE MEJORA DE LA SEGURIDAD Y LA EFICIENCIA ENERGÉTICA DEL TÚNEL DE LA ROVIRA Y DEL MANUAL DE EXPLOTACIÓN EN FASE DE PROYECTO EN EL DISTRITO DE HORTA GUINARDÓ EN BARCELONA, CON MEDIDAS DE CONTRATACIÓN PÚBLICA SOSTENIBLE

  • Opublikowano
    17/06/2024
  • Termin
    17/06/2024
  • Odaítélve
    31/10/2024
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Barcelona d’Infraestructures Municipals, SA
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES511 Barcelona
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45220000 Roboty inżynieryjne i budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
16,965,938.93 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
12,263,546.00 EUR
Numer referencyjny oferty
607.2024.009
Opis

OBRAS RELATIVAS AL PROYECTO EJECUTIVO DE MEJORA DE LA SEGURIDAD Y LA EFICIENCIA ENERGÉTICA DEL TÚNEL DE LA ROVIRA Y DEL MANUAL DE EXPLOTACIÓN EN FASE DE PROYECTO EN EL DISTRITO DE HORTA GUINARDÓ EN BARCELONA, CON MEDIDAS DE CONTRATACIÓN PÚBLICA SOSTENIBLE

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://licitacions.bcn.cat/organismos/26
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://licitacions.bcn.cat/organismos/26
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: VÉASE EL PLIEGO
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 10
Szacunkowa wartość
16,965,938.93 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
12,263,546.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: UTE TUNEL DE LA ROVIRA (ACCIONA CONSTRUCCION,S.A-COPCISA, S.A)
Adres pocztowy:
Miejscowość: Hospitalet de Llobregat
Kod pocztowy: 08902
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.