Publications Office of the EU
PL-Andrychów: Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Andrychów: Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

  • Odaítélve
    19/04/2011
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: PL21A Oświęcimski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45231110 Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
22,253,999.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
17,205,256.00 PLN
Numer referencyjny oferty
2/TI/10
Opis

Roboty Budowlane pn. „Budowa i modernizacja Systemu Gospodarki Wodno-Ściekowej w Gminie Andrychów”, które obejmują:
1) Budowę kanalizacji sanitarnej w systemie grawitacyjno ciśnieniowym z rur PVC oraz PE o średnicach Ø 75 - 200 mm w ramach kontraktów:
a) Kontrakt A - „Roczyny - budowa kanalizacji sanitarnej";
b) Kontrakt B - „Brzezinka Dolna- budowa kanalizacji sanitarnej”;
c) Kontrakt C - „Targanice: Zad.1-Targanice Dolne os. Francja- budowa kanalizacji sanitarnej i Zad.2-Targanice etap II- budowa kanalizacji sanitarnej”;
d) Kontrakt D - „Andrychów ul. Tkacka- budowa kanalizacji sanitarnej”;
e) Kontrakt E - „Inwałd- budowa kanalizacji sanitarnej”;
2) Budowę kanalizacji tłocznej w ramach kontraktu:
f) Kontrakt F.1 - „Oś Inwałd-budowa kolektora tłocznego”;
3) Roboty budowlane związane z montażem urządzeń do przepompowni ścieków w ramach kontraktu:
g) Kontrakt F.2 - „OŚ Inwałd- montaż urządzeń tłoczni do przepompowywania ścieków w budynkach obecnej oczyszczalni".

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
22,253,999.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
17,205,256.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.