Publications Office of the EU
Polska-Milicz: Usługi nadzoru budowlanego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Milicz: Usługi nadzoru budowlanego

  • Opublikowano
    20/12/2018
  • Termin
    25/01/2019
  • Anulowano
    14/02/2019
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Państwowe Gospodarstwo Leśne, Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Milicz
Miejsce realizacji
NUTS code: PL518 Wrocławski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL518 Wrocławski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71520000 Usługi nadzoru budowlanego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
Z.270.13.2018.ZG3
Opis

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie czynności nadzoru inwestorskiego w rozumieniu art. 18 ust. 2 ustawy z dnia 7.7.1994 r. – Prawo budowlane nad realizacją zadania pn. „Budowa zbiornika retencyjnego – Leśnictwo Rakłowice oddział 210 h i 212 c” we wszystkich branżach robót wynikających z opracowanego projektu budowlanego oraz wszystkie czynności wynikające z prawa budowlanego oraz przepisów wykonawczych, jak również wszelkie czynności wynikające z umowy z wykonawcą robót budowlanych inwestycji.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
25/01/2019 09:15
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.