Publications Office of the EU
Załadunek techniczny podwozia, nadwozia i straży pożarnej w celu nabycia pojazdu grupy gaśniczej HLF 20 zgodnie z DIN 14530-27 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Załadunek techniczny podwozia, nadwozia i straży pożarnej w celu nabycia pojazdu grupy gaśniczej HLF 20 zgodnie z DIN 14530-27

  • Termin
    07/04/2026
  • Otwarcie ofert
    07/04/2026
  • Opublikowano
    24/04/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Große Kreisstadt Leutkirch im Allgäu
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE148 Ravensburg
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34144210 Wozy strażackie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
AV273767-EU
Opis

Dostawa podwozia, nadwozia i załadunku

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
07/04/2026 10:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.