Publications Office of the EU
Zakup oprogramowania CAFM - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zakup oprogramowania CAFM

  • Odaítélve
    12/11/2024
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Land Hessen, vertreten durch die Hessische Zentrale für Datenverarbeitung
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE714 Wiesbaden, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72200000 Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,218,756.50 EUR
Numer referencyjny oferty
VG-3000-2023-0019
Opis

Dla sprawnego wsparcia i kontroli procesów technicznych, infrastrukturalnych i handlowych. Facility Management / Facility Management ma na celu wprowadzenie jednolitego, znormalizowanego i dostosowanego do potrzeb systemu CAFM.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
4,218,756.50 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: pit - cup GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Heidelberg
Kod pocztowy: 69115
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.