Publications Office of the EU
Polska-Tarnów: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Tarnów: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

  • Zapowiedziano
    29/07/2020
  • Przybliżona data publikacji
    01/11/2020
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Nieaktywne
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
Miejsce realizacji
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL217 Tarnowski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlanego pełniącego jednocześnie funkcję dokumentacji wykonawczej na przebudowę gazociągu n/c na terenie miejscowości Poznań – Wilda ul. Dmowskiego wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych opinii, pozwoleń i decyzji, w tym pozyskanie decyzji pozwolenia na budowę z klauzulą ostateczności, wykonanie przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich (projekt) oraz sprawowanie nadzoru autorskiego.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Bandrowskiego 16
Miejscowość: Tarnów
Kod NUTS: PL217
Kod pocztowy: 33-100
Kraj: POL
Główny adres: https://www.psgaz.pl/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.