Publications Office of the EU
Niemcy-Monachium: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Monachium: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe

  • Odaítélve
    07/02/2023
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12
Miejsce realizacji
NUTS code: DEB35 Mainz, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
73100000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
0.01 EUR
Numer referencyjny oferty
PR55137-3730-I
Opis

Optimierung der biochemischen Schritte inklusive Bereitstellung von Probenmaterialien zur Entwicklung einer Messtechnologie für die Quantifikation von cfDNA im Rahmen des Forschungsvorhabens -RESCUE-SEPS-

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
0.01 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Johannes Gutenberg-Universität Mainz
Adres pocztowy: Saarstraße 21
Miejscowość: Mainz
Kod pocztowy: 55122
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.