Publications Office of the EU
Hiszpania-Barcelona: Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Barcelona: Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

  • Opublikowano
    16/06/2023
  • Termin
    18/07/2023
  • Otwarcie ofert
    19/07/2023
  • Odaítélve
    11/12/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Consorcio Localret
Miejsce realizacji
NUTS code: ES51 Cataluña
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES51 Cataluña
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,000,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Acuerdo marco de suministro de software de edición y diseño gráfico

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Consorcio Localret
Krajowy numer ewidencyjny: P5800043A
Miejscowość: Barcelona
Kod NUTS: ES51
Kod pocztowy: 08018
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Joan Bosch
Główny adres: www.localret.cat
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
19/07/2023 15:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
3,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,000,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: INETUM ESPAÑA SA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Barcelona
Kod pocztowy:
Kraj: ESP

Oficjalna nazwa: SEIDOR OPENTRENDS SL
Adres pocztowy:
Miejscowość: Barcelona
Kod pocztowy:
Kraj: ESP

Oficjalna nazwa: SERVICIOS MICROINFORMÁTICA SA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Lleida
Kod pocztowy:
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.