Publications Office of the EU
Znaki drogowe i związany z nimi sprzęt - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Znaki drogowe i związany z nimi sprzęt

  • Opublikowano
    29/01/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Anulowano
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Monetra Oulu Oy
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34992200 Znaki drogowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
352,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
Monetra TP24/2026
Opis

Usługi zakupowe Monetra Oulu Oy zaprzestaną udzielania zamówień i w najbliższej przyszłości zostaną ponownie ogłoszone przetargi.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tarjouspalvelu.fi/monetra?id=592677&tpk=5b2a8f1d-fdc1-4a4c-a179-688dc1f0f548
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://tarjouspalvelu.fi/monetra?id=592677&tpk=5b2a8f1d-fdc1-4a4c-a179-688dc1f0f548
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
02/03/2026 09:05
Nabywcy
Kajaanin kaupunki
Lumijoen kunta
Puolangan kunta
Limingan kunta
Markkinaoikeus
Ylivieskan kaupunki
Suomussalmen kunta
Muhoksen kunta
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kokonaishinta
Szacunkowa wartość
352,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.