Publications Office of the EU
WYKONANIE OKRESOWYCH PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH APARATURY MEDYCZNEJ WYKORZYSTYWANEJ W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W CZĘSTOCHOWIE - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

WYKONANIE OKRESOWYCH PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH APARATURY MEDYCZNEJ WYKORZYSTYWANEJ W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W CZĘSTOCHOWIE

  • Opublikowano
    15/12/2023
  • Termin
    08/01/2024
  • Otwarcie ofert
    08/01/2024
  • Odaítélve
    27/06/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL224 Częstochowski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71630000 Usługi kontroli i nadzoru technicznego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,120,482.44 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
97
Numer referencyjny oferty
WSzS.DEZ.26.070.2023
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest WYKONANIE OKRESOWYCH PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH APARATURY MEDYCZNEJ WYKORZYSTYWANEJ W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W CZĘSTOCHOWIE. 2. Szczegółowy zakres zamówienia, w tym wykaz aparatury medycznej objętej przedmiotem zamówienia, przedstawia Załącznik Nr 3 do SIWZ i wzór umowy, stanowiący Załącznik Nr 9 do SWZ.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
08/01/2024 09:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.