Publications Office of the EU
Litwa-Wilno: Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litwa-Wilno: Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania

  • Opublikowano
    30/03/2018
  • Termin
    08/05/2018
  • Otwarcie ofert
    08/05/2018
  • Odaítélve
    27/06/2018
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Miejsce realizacji
NUTS code: LT Lietuva
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LT Lietuva
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72267000 Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
153,447.07 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Pirkimo objektas – turimos dokumentų valdymo sistemos „DocLogix“ (toliau – DVS) priežiūros ir vystymo paslaugos, kurios apima:
1) DVS neriboto naudojimo licencijos naujinimo paslaugą;
2) DVS priežiūros ir aptarnavimo paslaugą;
3) DVS vystymo – pritaikymo paslaugų pirkėjo poreikiams paslaugą.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Krajowy numer ewidencyjny: 190766619
Adres pocztowy: Geležinio Vilko g. 3A
Miejscowość: Vilnius
Kod NUTS: LT
Kod pocztowy: LT-03131
Kraj: LTU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Asta Žigienė
Główny adres: http://www.ldb.lt
Drogą elektroniczną:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=390654&B=PPO
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
08/05/2018 10:45
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
153,447.07 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: UAB „DocLogix“
Adres pocztowy:
Miejscowość: Vilnius
Kod pocztowy: LT-09303
Kraj: LTU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.