Publications Office of the EU
Niemcy-Esslingen: Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Esslingen: Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich

  • Opublikowano
    19/07/2023
  • Termin
    31/08/2023
  • Otwarcie ofert
    31/08/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadtwerke Esslingen am Neckar GmbH & Co. KG
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE113 Esslingen
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45212212 Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
11,605,332.57 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Sanierung Merkel'sches Schwimmbad Esslingen:
Die BGF beträgt ca. 3.000 m² und der BRI 12.000 m³.
Folgende Maßnahmen sollen im Zuge der anstehenden Sanierung ausgeführt werden:
- Komplettsanierung des Sportbeckens und der Schwimmhalle
- Erneuerung der Technischen Anlagen
- Brandschutztechnische Ertüchtigung
- Barrierefreie Erschließung
Die Arbeiten werden ab September 2023 bis Dezember 2024 durchgeführt.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Stadtwerke Esslingen am Neckar GmbH & Co. KG
Adres pocztowy: Fritz-Müller-Str. 60
Miejscowość: Esslingen
Kod NUTS: DE113
Kod pocztowy: 73730
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Klotz und Partner GmbH
Główny adres: https://www.swe.de/
Drogą elektroniczną:
https://www.subreport.de/E25969731
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
31/08/2023 10:30
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
11,605,332.57 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.