Publications Office of the EU
Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029

  • Opublikowano
    28/03/2025
  • Termin
    28/04/2025
  • Odaítélve
    28/05/2025
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism
Miejsce realizacji
NUTS code: anyw
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79956000 Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
8,250,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
8,250,000.00 CZK
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Účelem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění průběžných a opakovaných služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu spojených s prezentací zadavatele, které budou realizovány za podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, v množství a termínech dle aktuální potřeby zadavatele v průběhu období 48 měsíců od účinnosti Rámcové dohody, a to na základě dílčích objednávek zadavatele. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 tvoří přílohu č. 7 této zadávací dokumentace. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 byl zadavatelem zpracován na základě jeho předchozích zkušeností a praxe a je orientační. Zadavatel uvádí, že za dobu platnosti a účinnosti Rámcové dohody (48 měsíců) nemusí být realizovány všechny veletrhy uvedené v seznamu. Zadavatel si současně vyhrazuje možnost zařadit do plánu veletrhů k realizaci za podmínek stanovených v těchto zadávacích podmínkách, zejména v příloze č. 5 této zadávací dokumentace – závazný návrh Rámcové dohody, i jiný v orientačním seznamu konkrétně neuvedený zahraniční veletrh. Konkrétní realizované veletrhy budou vycházet z aktuálních potřeb zadavatele.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kvalita předloženého (ukázkového) návrhu menu
Szacunkowa wartość
8,250,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
8,250,000.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: AL - SYSTEM EXPO s.r.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ledenice
Kod pocztowy: 37311
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.