Publications Office of the EU
ex post: enercity Netz GmbH: Generalny wykonawca Nowy budynek biurowy Linden - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

ex post: enercity Netz GmbH: Generalny wykonawca Nowy budynek biurowy Linden

  • Opublikowano
    23/09/2024
  • Termin
    02/10/2024
  • Odaítélve
    30/01/2026
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
enercity Netz GmbH
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE929 Region Hannover
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
38,000,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
4/24
Opis

Częściowa rozbiórka istniejącego budynku i nowa budowa budynku biurowego z zapleczem technicznym w tym samym miejscu.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
38,000,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Ed. Züblin AG
Adres pocztowy:
Miejscowość: Hannover
Kod pocztowy: 30163
Kraj:
Oficjalna nazwa: Wilhelm Wallbrecht GmbH & Co. KG
Adres pocztowy:
Miejscowość: Hannover
Kod pocztowy: 30171
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.