Publications Office of the EU
dostawa odczynników - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

dostawa odczynników

  • Odaítélve
    02/07/2026
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Gazdasági ágazat (fő CPV)
24300000 Podstawowe chemikalia nieorganiczne i organiczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
147,600.00 PLN
Numer referencyjny oferty
WR 245/2026
Opis

ROCZNA, SUKCESYWNA DOSTAWA SPECJALISTYCZNYCH ODCZYNNIKÓW PRODUKOWANYCH PRZEZ FIRMĘ PROMEGA GmbH DO ANALIZ KOMÓRKOWYCH ORAZ ANALIZ MOLEKUARNYCH I BIOCHEMICZNYCH KWASÓW NUKLEINOWYCH I BIAŁEK

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: cena 100 procent
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 100
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
147,600.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Promega GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Walldorf
Kod pocztowy: 69190
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.