Publications Office of the EU
Bułgaria-Kardzhali: Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Kardzhali: Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

  • Odaítélve
    02/04/2021
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
В и К ООД
Miejsce realizacji
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09000000 Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
621,666.67
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
621,666.67 BGN
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Покупка на горива от бензиностанции за автомобилния парк на В и К ООД — Кърджали.
Прогнозните количества за 2 години са, както следва: автомобилен бензин А95Н — 40 000 л, дизелово гориво Б6 — 320 000 л.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
621,666.67
Ostateczna wartość zakontraktowana
621,666.67 BGN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: „Петрол“ АД
Adres pocztowy: бул. „Черни връх“ № 43
Miejscowość: София
Kod pocztowy: 1407
Kraj: BGR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.