Publications Office of the EU
Francja-Le Puy-en-Velay: Roboty w zakresie zabezpieczenia klifów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Le Puy-en-Velay: Roboty w zakresie zabezpieczenia klifów

  • Opublikowano
    12/07/2017
  • Termin
    11/08/2017
  • Otwarcie ofert
    28/08/2017
  • Mai nap
    07/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Département de la Haute-Loire
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45243100 Roboty w zakresie zabezpieczenia klifów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,140,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
17CONF0
Opis

Le présent accord-cadre concerne la réalisation de travaux de confortement et de protection des talus et versants rocheux sur l'ensemble du département de la Haute-Loire. Il comprend entre autres la réalisation de purges, la pose de grillages, d'ancrages passifs, de filets de cable et d'écrans pare-blocs. Un CCTP, un bordereau des prix et un détail estimatif seront établis pour chaque nouvelle opération correspondant à un marché subséquent.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Departement de la Haute-Loire
Adres pocztowy: direction Ressources et Ingénierie Service Juridique et Achats 1 Place Monseigneur de Galard Cs20310
Miejscowość: Le Puy-en-Velay Cedex
Kod NUTS: FR723
Kod pocztowy: 43009
Kraj: FRA
Główny adres: http://hauteloire.marcoweb.fr
Drogą elektroniczną:
http://hauteloire.marcoweb.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
28/08/2017 08:30
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,140,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.