Publications Office of the EU
Francja-Boussy-Saint-Antoine: Różne produkty spożywcze - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Boussy-Saint-Antoine: Różne produkty spożywcze

  • Opublikowano
    01/04/2022
  • Termin
    13/05/2022
  • Anulowano
    17/06/2022
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
ville de Boussy Saint Antoine
Miejsce realizacji
NUTS code: FR France
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR France
Gazdasági ágazat (fő CPV)
15800000 Różne produkty spożywcze
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,800,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,386,187.28 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
2022-05
Opis

fourniture et livraison de denrées alimentaires et de consommables pour la confection des repas et des goûters pour les restaurants scolaires et les centres de loisirs et Livraison en liaison froide

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://achats-franciliens.safetender.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
13/05/2022 12:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.