Publications Office of the EU
Usuwanie drzew, krzewów, odrośli, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk, ochrona stanowisk roślin rzadkich w Poleskim Parku Narodowym w 2025 r. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usuwanie drzew, krzewów, odrośli, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk, ochrona stanowisk roślin rzadkich w Poleskim Parku Narodowym w 2025 r.

  • Odaítélve
    22/10/2025
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Poleski Park Narodowy
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL811 Bialski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
77000000 Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
171,509.80 PLN
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

1. usuwanie odrośli bez usunięcia biomasy (22,33 ha) 2.usuwanie odrośli z usunięciem biomasy (4,55 ha) 3.Koszenie łąk i muraw wraz z usunięciem skoszonej biomasy (8,59 ha) 4.usuwanie drzew i krzewów z usunięciem biomasy (2,75 ha) 5.wykaszanie gatunków obcych (0,14 ha) 6.usuwanie drzew i krzewów obcych gatunków (2,85 ha)

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Wykonanie części prac z polegających na usuwaniu drzew i krzewów lub odrośli drzew i krzewów lub wykaszaniu bez użycia narzędzi mechanicznych - 40%.
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
171,509.80 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Zakład Usług Leśnych Zbigniew Marciniak
Adres pocztowy:
Miejscowość: Sobibór
Kod pocztowy: 22-200 Włodawa
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.