Publications Office of the EU
Francja-Chambéry: Usługi związane z odpadami - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Chambéry: Usługi związane z odpadami

  • Opublikowano
    06/04/2022
  • Termin
    02/05/2022
  • Otwarcie ofert
    02/05/2022
  • Odaítélve
    16/06/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ght Savoie-Belley
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK27 Savoie
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90500000 Usługi związane z odpadami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
311,134.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
20
Numer referencyjny oferty
2022_fcs_0004
Opis

collecte et traitement des déchets des établissements du Ght Savoie-Belley et de la Blanchisserie des Hôpitaux de Savoie (Bhs)

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://agysoft.marches-publics.info/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
02/05/2022 12:05
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.