Publications Office of the EU
Usługa gromadzenia informacji gospodarczych, społecznych i środowiskowych na potrzeby hiszpańskiej sieci danych dotyczących zrównoważonego charakteru gospodarstw rolnych (2025–2027). - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Usługa gromadzenia informacji gospodarczych, społecznych i środowiskowych na potrzeby hiszpańskiej sieci danych dotyczących zrównoważonego charakteru gospodarstw rolnych (2025–2027).

  • Opublikowano
    13/10/2025
  • Termin
    27/10/2025
  • Otwarcie ofert
    04/11/2025
  • Odaítélve
    14/07/2026
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Junta de Contratación del Ministerio de Agricultura, Pesca y Alimentación
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
17,410,080.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
20250000177E
Opis

Zgodnie ze specyfikacjami specjalnych klauzul administracyjnych, wymagań technicznych i budżetu, a także z załącznikami do nich.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=NA7o%2BzCB28El5NjlNci%2BtA%3D%3D
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=NA7o%2BzCB28El5NjlNci%2BtA%3D%3D
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
04/11/2025 10:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Otros distintos del precio.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 21
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Precio.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 49
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Juicios de valor.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 30
Szacunkowa wartość
17,410,080.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ARELA SOLUCIÓNS, SOCIEDADE COOPERATIVA GALEGA Y 6 MAS EN COMPROMISO DE UTE
Adres pocztowy:
Miejscowość: SANTIAGO DE COMPOSTELA
Kod pocztowy: 15890
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.