Publications Office of the EU
P-Aveiro: Urządzenia do odprowadzania dymu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

P-Aveiro: Urządzenia do odprowadzania dymu

  • Opublikowano
    21/04/2012
  • Termin
    05/06/2012
  • Otwarcie ofert
    06/06/2012
  • Odaítélve
    28/06/2012
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Universidade de Aveiro
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42521000 Urządzenia do odprowadzania dymu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
782,574.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
579,968.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Concurso Publico n.º 6 aCAL/UA – 04/12
Opis

Aquisição e instalação de Hottes e sistema integrado de compensação e renovação de ar insuflado para equipar os vários laboratórios do edifício 15 do Campus Universitário e das Unidades de Investigação do CICECO – Centro de Investigação em Materiais Cerâmicos e Compósitos, ambos da Universidade de Aveiro.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
06/06/2012 10:00
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
782,574.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
579,968.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Industrial Laborum Ibérica, SA
Adres pocztowy: Rua Marcelino Sá Pires, nº 15, 5º Sala 56, São João Lázaro
Miejscowość: Braga
Kod pocztowy: 4700-924
Kraj: PRT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.