Publications Office of the EU
Belgia-Mechelen: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Mechelen: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

  • Opublikowano
    12/06/2020
  • Termin
    04/09/2020
  • Otwarcie ofert
    04/09/2020
  • Odaítélve
    04/11/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brandweerzone Rivierenland
Miejsce realizacji
NUTS code: BE21 Prov. Antwerpen
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BE21 Prov. Antwerpen
Gazdasági ágazat (fő CPV)
18100000 Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
888.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2020/038
Opis

Zie II.2.4).

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://eten.publicprocurement.be
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
04/09/2020 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
888.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SIOEN nv
Adres pocztowy: Fabriekstraat 23
Miejscowość: Ardooie
Kod pocztowy: 8850
Kraj: BEL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.