Publications Office of the EU
DELEGACJA ZARZĄDZANIA DZIAŁALNOŚCIĄ SORTOWĄ ODPADÓW PAPIEROWYCH, TEKTUROWEJ, METALOWEJ, SZTUCZNEJ I STICLA POZYSKANYCH ODDZIELNIE WEDŁUG SEKTORA 4 GMINY BUCHAREST - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

DELEGACJA ZARZĄDZANIA DZIAŁALNOŚCIĄ SORTOWĄ ODPADÓW PAPIEROWYCH, TEKTUROWEJ, METALOWEJ, SZTUCZNEJ I STICLA POZYSKANYCH ODDZIELNIE WEDŁUG SEKTORA 4 GMINY BUCHAREST

  • Opublikowano
    09/09/2024
  • Termin
    21/10/2024
  • Otwarcie ofert
    21/10/2024
  • Odaítélve
    16/12/2025
  • Mai nap
    07/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO321 Bucureşti
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90500000 Usługi związane z odpadami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
20,712,120.00 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
19,044,380.00 RON
Numer referencyjny oferty
4316422/2024/19
Opis

Sektor 4 Bukaresztu znajduje się w przyspieszonym procesie rozwoju miejskiego, gospodarczego i społecznego, a wzrost liczby ludności i ograniczenia terytorialne wymagają dostosowanych środków w celu zapewnienia publicznych potrzeb sanitarnych w celu utrzymania normalnego poziomu życia. Termin „umowa delegująca zarządzanie usługą” w rozumieniu przepisów niniejszej dokumentacji oznacza zamówienie publiczne na usługi określone w ustawie nr 98/2016. Procedura udzielenia zamówienia jest przetargiem otwartym online i zakończy się zawarciem umowy delegującej zarządzanie usługami sanitarnymi na okres 5 lat. Liczba dni, do których można zwrócić się o wyjaśnienia przed upływem terminu składania ofert: 18 dni. Wyjaśnienia, o które zwrócono się po tym terminie, nie będą już brane pod uwagę. Instytucja zamawiająca udzieli jasnej i wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie wnioski o wyjaśnienia/informacje dodatkowe jedenastego dnia przed terminem składania ofert.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.e-licitatie.ro
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.e-licitatie.ro
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
21/10/2024 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Nivelul de asigurare a protecției mediului „rata de valorificare”
Szacunkowa wartość
20,712,120.00 RON
Ostateczna wartość zakontraktowana
19,044,380.00 RON
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SOLID WASTE OPERATION
Adres pocztowy:
Miejscowość: Popesti-Leordeni
Kod pocztowy: 077160
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.