Publications Office of the EU
Węgry-Siófok: Usługi bankowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Węgry-Siófok: Usługi bankowe

  • Opublikowano
    15/06/2013
  • Termin
    24/06/2013
  • Odaítélve
    08/08/2013
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Miejsce realizacji
NUTS code: HU232 Somogy
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66110000 Usługi bankowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
674,000,000.00 HUF
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
674,000,000.00 HUF
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Számlavezetés és folyószámlahitel biztosítása:
— Számlavezetés: 1 db HUF számla + 2 db alszámla (+500 % eltérés lehetséges); 1 db devizaszámla),
— Folyószámlahitel biztosítása 1 475 000 000 HUF (azaz egymilliárd-négyszázhetvenötmillió HUF) értékben.
A folyószámlahitelre vonatkozó szerződésrész lejárata 2014.12.31., míg a számlavezetésre vonatkozó szerződésrész lejárata 2015.12.31.
Ajánlatkérő a folyószámlahitel fennállása alatt - a technikai átállást követően - a vevői számlák tekintetében a forgalom 80 %-át 45 napon belül a nyertes ajánlattevőhöz irányítja.
Ajánlatkérő 2013. évi éves nettó árbevétele várhatóan meghaladja a 17 000 000 000 HUF-ot.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: EXANDAS Szolgáltató Kft.
Adres pocztowy: Kossuth tér 16-17. fsz. 6.
Miejscowość: Budapest
Kod pocztowy: 1055
Kraj: HUN
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
674,000,000.00 HUF
Ostateczna wartość zakontraktowana
674,000,000.00 HUF
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Kereskedelmi és Hitelbank Zrt.
Adres pocztowy: Lechner Ödön fasor 9.
Miejscowość: Budapest
Kod pocztowy: 1095
Kraj: HUN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.