Publications Office of the EU
Republika Czeska-Praga: Usługi relokacji - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Republika Czeska-Praga: Usługi relokacji

  • Zapowiedziano
    10/10/2013
  • Opublikowano
    01/08/2014
  • Termin
    22/09/2014
  • Otwarcie ofert
    22/09/2014
  • Odaítélve
    03/11/2014
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ústav organické chemie a biochemie Akademie věd České republiky v.v.i.
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
98392000 Usługi relokacji
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
80,000,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
75,108,400.00 CZK
Numer referencyjny oferty
1A1053
Opis

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s jedním uchazečem, na základě níž budou zadavatelem zadávány jednotlivé veřejné zakázky na poskytování stěhovacích služeb,to je provedení stěhování vybavení a přístrojového zařízení, a to jak v rámci areálu objednatele, tak i mimo tento areál, vyklízení prostor a s tím související ekologická likvidace nepotřebného zařízení a vybavení (dále jen „služby”).

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Veřejné zakázky s.r.o.
Krajowy numer ewidencyjny: 26726050
Adres pocztowy: Na Hutích 661/9
Miejscowość: Praha 6
Kod pocztowy: 160 00
Kraj: CZE
Osoba wyznaczona do kontaktów: Veřejné zakázky s.r.o.
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
22/09/2014 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
80,000,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
75,108,400.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: HrubyMOVING s.r.o.
Adres pocztowy: Kostelecká 879
Miejscowość: Praha 9-Čakovice
Kod pocztowy: 196 00
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.