Publications Office of the EU
Niemcy-Lubeka: Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Lubeka: Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

  • Opublikowano
    17/11/2018
  • Termin
    14/01/2019
  • Otwarcie ofert
    14/01/2019
  • Odaítélve
    15/02/2019
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Land Schleswig-Holstein endvertreten durch Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Miejsce realizacji
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEF03 Lübeck, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,678,540.80 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,478,259.27 EUR
Numer referencyjny oferty
18E02574 - 21540004
Opis

Lieferung und Montage einer Elektrotechnischen Anlage

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
www.e-vergabe-sh.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
14/01/2019 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
1,678,540.80 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,478,259.27 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Tesche Elektroanlagen GmH
Adres pocztowy: Schlossweg 6 a
Miejscowość: Gelbensande
Kod pocztowy: 18182
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.