Publications Office of the EU
RO-Craiova: Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Craiova: Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego

  • Zapowiedziano
    13/06/2012
  • Opublikowano
    11/10/2012
  • Termin
    06/11/2012
  • Otwarcie ofert
    26/11/2012
  • Odaítélve
    03/01/2013
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,674,777.32 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,152,929.14 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
273
Numer referencyjny oferty
8146/6.9.2012
Opis

Acord cadru pentru furnizarea medicamentelor utilizate la tratamentul pacientilor internati in unitati cu specific infectios si de tbc.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
26/11/2012 18:00
Place of performance
Kod CPV

33651100 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego

33600000 - Produkty farmaceutyczne

33675000 - Preparaty antyhistaminowe do uzytku ogólnoustrojowego

33631500 - Kortykosterydy do użytku dermatologicznego oraz do preparatów dermatologicznych

33621300 - Preparaty przeciw anemii

33621100 - Środki obniżające krzepliwość krwi

33642200 - Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego

33661000 - Produkty lecznicze dla układu nerwowego

33613000 - Środki przeczyszczające

33632200 - Środki rozluźniające mięśnie

33692210 - Preparaty odżywiania pozajelitowego

33615100 - Insulina

33691200 - Środki przeciwko robakom

33617000 - Dodatki mineralne

33651000 - Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego oraz szczepionki

33651500 - Surowice odpornościowe oraz immunoglobuliny

33661700 - Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego

33622300 - Środki moczopędne

33622100 - Produkty lecznicze do terapii serca

33641200 - Pozostałe środki ginekologiczne

33661100 - Środki znieczulające

33692700 - Roztwory glukozy

33610000 - Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu

33631000 - Produkty lecznicze dla dermatologii

33692500 - Płyny dożylne

33614000 - Środki przeciwbiegunkowe, jelitowe czynniki przeciwzapalne/przeciwinfekcyjne

33673000 - Produkty lecznicze przeciwko przewlekłym chorobom przenoszonym drogą kropelkową

33631400 - Antybiotyki i środki chemoterapeutyczne do użytku dermatologicznego

33631600 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

33621400 - Substytuty krwi i roztwory do perfuzji

33621200 - Środki przeciwkrwotoczne

33621000 - Produkty lecznicze dla krwi oraz organów krwiotwórczych

33611000 - Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń związanych z nadkwasotą

33622800 - Środki aktywne wobec układu reninoangiotensyny

33622600 - Betablokery

33632100 - Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne

33691100 - Środki przeciwko pierwotniakom

33670000 - Środki lecznicze dla układu oddechowego

33651200 - Środki przeciwgrzybiczne do użytku ogólnoustrojowego

33651400 - Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego

33661600 - Neuroanaleptyki

33622200 - Środki przeciw nadciśnieniu

33622000 - Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego

33661200 - Środki przeciwbólowe

33612000 - Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego

33631100 - Środki przeciwgrzybiczne do użytku dermatologicznego

33631300 - Środki przeciw łuszczycy

33616000 - Witaminy

33692400 - Roztwory do perfuzji

Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.