Publications Office of the EU
Polska-Jaworzno: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Jaworzno: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

  • Opublikowano
    19/03/2020
  • Termin
    21/04/2020
  • Otwarcie ofert
    21/04/2020
  • Odaítélve
    14/07/2020
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL22 Śląskie
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
7,597.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,908,800.41 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
73
Numer referencyjny oferty
SZP.III.240/07/20/P
Opis

Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku,obłożeń, zestawu do uzyskiwania osocza bogatopłytkowego, tupferów i serwety operacyjnej oraz różnych akcesoriów jednorazowych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
Adres pocztowy: ul. Chełmońskiego 28
Miejscowość: Jaworzno
Kod NUTS: PL22
Kod pocztowy: 43-600
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Marta Tomczyk
Główny adres: www.szpital.jaw.pl
Drogą elektroniczną:
https://szpitaljaw.ezamawiajacy.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
21/04/2020 11:30
Place of performance
Kod CPV

33141000 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

33141118 - Waciki

33141613 - Pojemniki na krew

33141116 - Zestawy opatrunkowe

33182000 - Urządzenia do wspomagania serca

33141615 - Pojemniki na mocz

33141110 - Opatrunki

33140000 - Materiały medyczne

33141111 - Opatrunki przylepne

33681000 - Smoczki, osłonki na brodawki sutkowe i podobne artykuły dla niemowląt

33141411 - Skalpele i noże chirurgiczne

33141310 - Strzykawki

33171000 - Przyrządy do anestezji i resuscytacji

33196000 - Pomoce medyczne

33171100 - Przyrządy do anestezji

33194000 - Urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji

33168000 - Przyrządy do endoskopii, endochirurgii

33194100 - Urządzenia i przyrządy do infuzji

33192500 - Probówki

33141625 - Zestawy diagnostyczne

33162200 - Przyrządy używane na salach operacyjnych

33141600 - Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy

33162000 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych

33711770 - Smoczki i gryzaczki dla niemowląt

33157110 - Maski tlenowe

33141320 - Igły medyczne

33181500 - Wyroby do terapii nerkowej

33141220 - Kaniula

33680000 - Wyroby farmaceutyczne

33124130 - Wyroby diagnostyczne

33141240 - Akcesoria cewnikowe

33141323 - Igły do biopsji

33141620 - Zestawy medyczne

33141642 - Akcesoria do drenażu

33141300 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi

33141641 - Sondy

33141200 - Cewniki

33141321 - Igły do znieczulania

33141640 - Dreny

33171110 - Maski do anestezji

Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.