Publications Office of the EU
F-Nicea: Usługi kurierskie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

F-Nicea: Usługi kurierskie

  • Opublikowano
    26/02/2011
  • Termin
    07/04/2011
  • Odaítélve
    14/06/2011
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
64120000 Usługi kurierskie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
130,844.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
151,395.25 EUR
Numer referencyjny oferty
10S0293
Opis

Marché réservé à des entreprises adaptées ou à des établissements et services d'aide par le travail ou à des structures équivalentes relatif à la mise sous plis de documents de communication du Département des Alpes-Maritimes avec ou sans adressage, avec ou sans affranchissement et dépôt postal.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
130,844.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
151,395.25 EUR
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.