Publications Office of the EU
Czechy-Olomouc: Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Olomouc: Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

  • Opublikowano
    28/07/2021
  • Termin
    24/08/2021
  • Otwarcie ofert
    24/08/2021
  • Odaítélve
    15/09/2021
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
154,251,800.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
9,453,782.95 CZK
Numer referencyjny oferty
SP8186/2021-521101
Opis

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace prioritních prvků plánu společných zařízení, a to protierozní mez PM1, lokální biokoridor LBK 9 a LBK 10 a zalesnění L1 navržených komplexní pozemkovou úpravou v k. ú. Stará Ves u Přerova, včetně následné 3leté péče o vysazenou zeleň.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://zakazky.spucr.cz/vz00034776
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
24/08/2021 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
154,251,800.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
9,453,782.95 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: KAVYL, spol. s r.o.
Adres pocztowy: Mohelno 452/1
Miejscowość: Mohelno
Kod pocztowy: 67575
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.