Publications Office of the EU
Niemcy-Recklinghausen: Usługi architektoniczne i podobne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Niemcy-Recklinghausen: Usługi architektoniczne i podobne

  • Opublikowano
    29/07/2015
  • Termin
    25/08/2015
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Recklinghausen
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA36 Recklinghausen
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71200000 Usługi architektoniczne i podobne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,025,930.57 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
V193/15
Opis

Celem jest lepsze wykorzystanie ratuszu miasta Recklinghaus, chronionego jako pomnika, w przyszłości. Równolegle, dzięki modernizacji istotnych komponentów i wszystkich zawodów technicznych, charakterystyka energetyczna domu zostanie znacznie poprawiona w celu zapewnienia długoterminowej działalności gospodarczej domu.
Środek wsparcia, którego dotyczy wniosek, ma na celu zapewnienie pełnej równości/dostępności osób niepełnosprawnych w całym budynku w celu poprawy jego wykorzystania w przyszłości. W szczególności planuje się działania budowlane dla ratusza jako centrum miasta:
Otwarcie „starej poczty” obok głównego wejścia dla publiczności (ułatwienie foyera), co ułatwia wyświetlanie w foyer, poprawę sytuacji postojowej, oddzielne toalety dla pracowników/odwiedzających, korzystanie z dachu również dla ogółu społeczeństwa.
Planuje się działania budowlane w celu zapewnienia pełnej dostępności, w szczególności:
Rozszerzenie istniejącego systemu wind na wszystkich piętrach/w tym podłóg attycznych, optyczny i dźwiękowy system sterowania, tworzenie niepełnosprawnych toalet, w tym zmiana stołu na wszystkich piętrach.
Związana z tym modernizacja domu wymaga w szczególności następujących działań budowlanych, w szczególności w celu poprawy efektywności energetycznej:
Wymiana wszystkich okien na aktualne oszklenie, wymiana dystrybucji ciepła i przesyłu ciepła, wymiana rurociągów sanitarnych, wymiana energii elektrycznej, w tym rozdziału wtórnego, oświetlenie LED, usuwanie mostków chłodnych, takich jak: Nisze okienne, środki czuwania na istniejącej przegrodzie budowlanej (zabezpieczona elewacja i wykańczanie).
Izolacja cieplna górnego sufitu, optymalizacja ochrony przeciwpożarowej.
Działania przygotowawcze do projektu i środki towarzyszące związane z zarządzaniem projektem (organizacja, jakość i ilość, koszty i finansowanie, daty, zdolności i logistyka). W szczególności skoncentrowano się na przeglądzie istniejącej podstawy planowania potrzeb w zakresie kompletności i wiarygodności.
III

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,025,930.57 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.