Publications Office of the EU
Przetarg nieograniczony PN/27N/06/2024/ZPZ na dostawę narzędzi chirurgicznych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zwiększenie potencjału zabiegowego Warszawskiego Szpitala Południowego” cz. III - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Przetarg nieograniczony PN/27N/06/2024/ZPZ na dostawę narzędzi chirurgicznych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zwiększenie potencjału zabiegowego Warszawskiego Szpitala Południowego” cz. III

  • Opublikowano
    10/06/2024
  • Termin
    12/07/2024
  • Otwarcie ofert
    12/07/2024
  • Odaítélve
    18/11/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33169000 Przyrządy chirurgiczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,216,365.60 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
PN/27N/06/2024/ZPZ
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi chirurgicznych i kontenerów sterylizacyjnych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zwiększenie potencjału zabiegowego Warszawskiego Szpitala Południowego” cz. III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”. Szpital wymaga trwałego oznakowania (grawer) wszystkich dostarczanych narzędzi (opis do ustalenia z Zamawiającym). Ponadto Zamawiający wymaga, aby wszystkie dostarczone kontenery posiadały trwałe oznakowanie (do ustalenia z Zamawiającym). Jeśli dotyczy każdy kontener musi zostać wyposażony w zestaw filtrów i plomb na min. 1000 cykli sterylizacyjnych. Wymagana gwarancja na wszystkie elementy zamówienia - 36 miesięcy.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://szpitalpoludniowy.ezamawiajacy.pl
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://szpitalpoludniowy.ezamawiajacy.pl
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
12/07/2024 10:15
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.