Publications Office of the EU
Niemcy-Hof: Meble biurowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Hof: Meble biurowe

  • Opublikowano
    13/03/2019
  • Termin
    24/05/2019
  • Odaítélve
    28/06/2019
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ARGE der Volkshochschulen im Lkr. Hof e. V.
Miejsce realizacji
NUTS code: DE249 Hof, Landkreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE249 Hof, Landkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39130000 Meble biurowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
348,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
316,341.86 EUR
Numer referencyjny oferty
2019-159792
Opis

Los 1 Schreibtische, Container, Schränke:
— 44 Stück Schreibtische,
— 44 Stück Rollcontainer,
— 21 Stück Beistelltische,
— 99 Stück Ordnerschränke versch. Höhen,
— 38 Stück Ordnerregale, versch. Höhen,
— 4 Stück Garderobenschränke.
Los 2 Stühle:
— 62 Stück Büro- und Konferenzdrehstühle,
— 47 Stück Besucherstühle Swinger.
Los 3 Tische, Stühle für Konferenz- und Seminarräume:
— 91 Stück Klapptische rechteckig,
— 6 Stück Quadrattische,
— 6 Stück Medienarbeitsplätze,
— 243 Stück Seminarstühle,
— 19 Stück Spindschränke,
— 16 Stück Medienhocker,
— und div. Einzelmöbel.
Los 4 Konferenzbereich:
— 2 Stück Konferenztische für 10/18 Personen,
— 28 Stück Konferenzstühle.
Los 5 Möblierung Cafeteria:
— 45 Stück Stahlrohrstapelstühle,
— 30 Stück Cafeteriatische,
— 29 Stück stapelbare Barhocker,
— sowie div. Lounge-Sessel, Sitzwürfel, Bistrotische.
Los 6 Sonstige Möblierung:
— 5 Stück Flipcharts,
— 34 Stück Wandgarderoben,
— 29 Stück Whiteboards,
— 19 Stück Spindschränke,
— 16 Stück Mediationshocker,
— und diverse Einzelmöbel.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
348,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
316,341.86 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Wiesner-Hager Möbel GmbH
Adres pocztowy: Schürerstr. 3
Miejscowość: Würzburg
Kod pocztowy: 97080
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.