Publications Office of the EU
Farmaceutyki i produkty farmaceutyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Farmaceutyki i produkty farmaceutyczne

  • Opublikowano
    27/05/2026
  • Termin
    29/06/2026
  • Otwarcie ofert
    29/06/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Lietuvos kalėjimų tarnyba
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33600000 Produkty farmaceutyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
76,109.55 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
41
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Farmaceutyki i produkty farmaceutyczne. Umowa jest podzielona na 41 części.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8031017
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8031017
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/06/2026 09:30
Place of performance
Kod CPV

33600000 - Produkty farmaceutyczne

33690000 - Różne produkty lecznicze

33692000 - Roztwory lecznicze

Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.