Publications Office of the EU
Hiszpania-Fuenlabrada: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Fuenlabrada: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

  • Opublikowano
    31/12/2021
  • Termin
    08/02/2022
  • Otwarcie ofert
    09/03/2022
  • Odaítélve
    20/04/2022
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Miejsce realizacji
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
18100000 Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,062,063.58 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
632,336.25 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
PA SUM 22-006
Opis

SUMINISTRO DE LENCERÍA PARA PACIENTES Y PROFESIONALES, ROPA ESPECIAL Y CALZADO CON DESTINO AL HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA Y CEP EL ARROYO

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Krajowy numer ewidencyjny: Q2801276C
Adres pocztowy: Camino del molino, 2
Miejscowość: FUENLABRADA
Kod NUTS: ES30
Kod pocztowy: 28942
Kraj: ESP
Główny adres: www.madrid.org
Drogą elektroniczną:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariofuenlabrada
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/03/2022 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.