Publications Office of the EU
Zakup dwóch pojazdów ratunkowych (HV) z wcześniejszym dopuszczeniem do ruchu w innym regionie bezpieczeństwa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zakup dwóch pojazdów ratunkowych (HV) z wcześniejszym dopuszczeniem do ruchu w innym regionie bezpieczeństwa

  • Odaítélve
    12/01/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Veiligheidsregio Noord Holland Noord
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL328 Alkmaar en omgeving
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34144213 Motopompy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2.00 EUR
Numer referencyjny oferty
CB20250072
Opis

Dobrowolna przejrzystość w odniesieniu do zakupu dwóch pojazdów ratunkowych (HV) z wcześniejszym dopuszczeniem do ruchu w innym regionie bezpieczeństwa Dotyczy zakupu dwóch pojazdów ratunkowych z dźwigiem, z wcześniejszym dopuszczeniem do ruchu w innym regionie bezpieczeństwa.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
offerte
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Veiligheidsregio Fryslân
Adres pocztowy:
Miejscowość: Leeuwarden
Kod pocztowy: 8913HR
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.